Італійська паста, ризотто, равіолі — смак Італії в PESTO CAFE

Паста, равіолі, ризотто — достатньо вимовити три слова, й уява відразу малює привабливу картинку блакитних пляжів, чудових виноградників, надзвичайних місць, де зароджувалася сама історія. Сонячна Італія, адже візитною карткою її національної кухні є три вищезазначених страви. Кожен, кому пощастило їх спробувати, захоче це повторити. І якщо у затишний ресторанчик на узбережжі Середземного моря у два кліки не потрапити, то замовити італійську пасту чи решту страв можна саме таким способом. Придбана у Києві їжа з доставкою додому нагадає атмосферу чарівної Італії, яскравий смак прекрасної подорожі.

Італійська паста й гормон щастя

У традиційному рейтингу італійської їжі провідну позицію займає паста. Вона є одною з найдавніших страв і невіддільною частиною місцевої культури. Вважається, що кожен італієць на рік з'їдає близько 25 кілограмів макаронів. І така популярність цілком зрозуміла. Кулінарія передбачає величезну кількість рецептів, в яких вони є головним інгредієнтом. Доставка пасти від PESTO CAFE у Києві також представлена значним асортиментом. Клієнти можуть замовити 7 варіацій оригінальних паст з різними соусами та додатковими інгредієнтами. Оцініть ці апетитні страви з меню:

  • лінгвіне з телячими щічками та білими грибами;
  • спагеті з соусом «Карбонара»;
  • піні з м'ясним соусом «Болоньєзе»;
  • паста «Чотири сири» тощо.

Можете не сумніватися, що будь-яка заявлена ​​паста буде професійно приготована кухарями до стану Al dente. Досвідчені майстри зроблять, як вимагає середземноморська класика, щоб всередині борошняний виріб зберіг мінімальну твердість. Так паста максимально розкриє смак всіх інгредієнтів, доставляючи вам справжню радість. До речі, про позитивні емоції. Мало хто знає, що паста містить триптофан — речовину, необхідну для вироблення гормону радості, серотоніну. Напевно, тому всі італійці такі позитивні.

Макарони з начинкою

Ще один популярний представник макаронного сімейства — равіолі. Як не дивно, але вони теж вважаються пастою, тільки з начинкою. Для неї використовуються різні види м'яса, риба, сири, овочі та фрукти. Кухарі PESTO CAFE клієнтам з Києва пропонують замовити равіолі трьох видів:

  1. З куркою у соусі «Карбонара».
  2. З сиром Рікотта й шпинатом.
  3. З кроликом.
Відварені, смажені, з соусом або бульйоном, равіолі за свій насичений смак мають велику популярність не лише на своїй батьківщині. Страву, яка зовні нагадує вареники, люблять і у Києві, що підтверджують постійні замовлення.

Рис високої кухні

Якщо ви хоч раз дивилися суперпопулярне шоу «Пекельна кухня», то знаєте, яке блюдо вважається квитком на кухню поважного шефа Гордона Рамзі. Мова йде про ризотто — ще одного представника італійської класики. Для його приготування використовується круглозерний рис, який спочатку обсмажується на оливковій олії, а тільки потім вариться на бульйоні. На завершальній стадії готування до злаку додаються різні наповнювачі. Найпоширенішими та популярними є гриби й сир. Саме доставку такого ризотто можна замовити у PESTO CAFE.