Mister Twister

Тут завжди раді маленьким і дорослим гостям!

Ви – в Mister Twister, в ресторані з найбільшою дитячої ігровою зоною. Чекаємо на вас за адресою: Київ, пр. Академіка Глушкова, 13Б, в ТРЦ Магелан, на 3 поверсі, тел.: +380 (44) 502 70 85, +380 (50) 440 40 26

Входячи в ресторан, між двома телефонними червоними будками, потрапляєш в добру казку: хочеш – гойдаєшся на гойдалках з м’якими подушками, або можеш відпочити в альтанці на м’яких кріслах.

А далі вибір «ускладнюється»: для найменших гостей – дитяча кімната у вигляді яскравого будиночка з пряників. З дітками завжди грає няня, а ігри приготовлені на будь-який смак: залізниця, розвиваюча дошка busy board, сухий басейн з різнокольоровими кульками, м’який гігантський «лего», щоб будувати будинок, міні-кухня для маленьких господинь, розмальовки для юних художників, улюблені мультфільми.

Отже, найменші гості зайняті! Для гостей старшого віку, з 3х до 10ти років: триповерховий корабель-лабіринт, в який можна потрапити прямо з будиночка з пряників. У цій частині ігрової зони всі стають справжніми піратами і мандрівниками.

І для зовсім дорослих-дорослих дітей – спеціальна тінейджерська з графіті на стіні, для віку 7-15 років, з якої лунають захоплені крики: діти катаються по гірці-трубі, грають в Xbox, гойдаютьсяь в гамаках, змагаються в настільний футбол.

Сюрпризи на цьому не закінчуються! Через книжкову шафу заходимо в таємну кімнату Гаррі Поттера, зі стін підморгують картини, і ми потрапляємо в Гоґвардс … Це одна з окремих кімнат для святкування днів народжень.

Інші двері книжкової шафи ведуть в світ чарівної Аліси в країні чудес.

Ще дві кімнати для урочистих подій – вітальня Французький прованс і світла Англійська вітальня з м’якими високими стільцями, білим фортепіано, старовинними картинами.

Для дитячого дня народження організуємо веселих аніматорів, проведемо квест, ігродискотеку або ігри за столом.

Ігри іграми, а їсти дуже хочеться!

Кухня в Mister Twister – міжнародна, в меню зібрані улюблені страви української, італійської, грузинської, узбецької та азійської кухні.

Відмінний вибір: брускети на хрумкій чіабаті, салат з телятиною, український борщ з салом і хачапурі сиром або так: капрезе, шашлик з телятини і шоколадний фондан, чи так: ролли, суші, рис та локшина ..

А для діток – окреме дитяче меню, з яким обід стане веселою грою. Для іменинників наш кондитер спече святковий торт з веселими написами і прикрасами.

Чекаємо на вас в ресторані чи можемо доставити страви додому. Замовлення за тел.: за тел.: 097/063/099/044 225 33 33 чи на сайті в розділі Доставка

Доставка з ресторану
Mister Twister

Адреси ресторанів

вулиця академіка Глушкова, 13Б, ТЦ Магелан, 3 поверх

10:00 - 23:00

10:00 - 23:00