У які райони Києва доставляєте їжу для дітей?

Кур'єри мережі ресторанів PESTO FAMILY доставляють їжу для дітей по всьому Києву. Ми працюємо в районі метро «Позняки», «Дарниця», «Теремки», «Виноградар», «Лівобережна», «Мінська», «Осокорки». За певних умов ми також можемо організувати доставку в Коцюбинське, Бортничі, Вишневе, Гатне, Чабани, Хотів, Биківню, Пущу-Водицю, Чапаєвку, Білогородку, Чайки, Святопетрівське, Нові Петрівці, Вишгород, Бучу, Ірпінь, Стоянку.

Скільки часу займає доставка дитячої їжі?

У середньому на доставку дитячої їжі кур'єр витрачає 60 хвилин, але все залежить від району. Чим ближче ви знаходитеся від одного з наших ресторанів, тим швидше отримаєте замовлення. У такі населені пункти, як Бортничі, Коцюбинське, Стоянка, Буча, Ірпінь, доставка займає трохи більше часу. Точну інформацію з цього питання зможуть надати наші оператори при оформленні замовлення.

Яка мінімальна сума замовлення?

Мінімальна сума замовлення для Києва – 250 грн, для Ірпеня, Бучі та Стоянки – 799 грн, для Бортничів, Гатного, Хотова, Чапаєвки, Вишгорода – 500 грн. Якщо перебуваєте в іншому населеному пункті, зв'яжіться з оператором, він проконсультує з питання, що вас цікавить.