Хочете спробувати хачапурі, як в Грузії? Тоді вам до нас

Хачапурі без перебільшення є гордістю грузинської кухні. Смачний коржик з сиром наситить вас і одночасно дасть змогу відчути колорит сонячної закавказької країни. Готується цей виріб із борошна, робиться це за спеціальною технологією в печах або на вугіллі. Вам не треба їхати до в Грузії, щоб продегустувати його. Замовити хачапурі ви можете, перебуваючи в Києві, у нашому кафе Mister Twister. Ми пропонуємо великий вибір і відмінну якість страв. Досить замовити хачапурі в Києві, а доставку ми забезпечимо. Подробиці уточнюйте, зв'язавшись нами на сайті або телефоном.

Які бувають різновиди хачапурі? Час робити вибір

Основним інгредієнтом хачапурі є розсільний сир, який додається туди в дуже великій кількості. Вкрай важливо, щоб продукт надходив споживачеві гарячим, і ми подбали про те, щоб доставка здійснювалася оперативно. Це дасть вам змогу насолодитися виробом у тому вигляді, у якому його й потрібно вживати відповідно до традицій.

Каталог Mister Twister із регулярністю поповнюється новими різновидами, там ви можете знайти й замовити додому хачапурі:

 1.  «По-аджарськи».

 2.  «Ламаджо».

 3.  «Пеновані» з сулугуні.

 4.  «Імеретинські» із сиром.

 5.  «По-мегрельски».

У приготуванні користуємося виключно традиційними рецептурами. Хачапурі, на які ви в нас зможете оформити замовлення, відрізняються конфігурацією. Наприклад, Імеретинські готуються у формі коржиків, що всередині заповнені сиром. Хачапурі «По-аджарськи» виконані у вигляді човника. Їхня багата начинка складається з сиру і вершкового масла, а зверху знаходиться яєчний жовток. «Пеновані» готуються у вигляді конвертика, куди укладений смачний сулугуні. Хачапурі поєднуються з червоним вином, шашликом, люля-кебабом, зеленню, овочами. Отже, маєте привід замовити їх із доставкою по Києву не тільки для банального обіду, але і для зустрічей друзів.

Хачапурі додому. Швидко і зручно

Можна ще багато писати про різновиди хачапурі, але краще буде їх спробувати. Наш каталог є завжди відкритим для вас. Вивчайте його, робіть замовлення і чекайте доставку додому, у райони Києва, що розташовані на Правому та Лівому берегах Дніпра: 

 • Оболонський;

 • Шевченківський;

 • Печерський;

 • Подільський;

 • Святошинський;

 • Голосіївський;

 • Дарницький;

 • Деснянський;

 • Дніпровський.

Тривалість доставки замовлення Києвом, якщо вона здійснюється в межах міста, становить близько години. Якщо є бажання й можливості, пропонуємо скористатися самовивезенням.

До яких районів Києва доставляєте хачапурі?

Служба доставки мережі ресторанів PESTO FAMILY має можливість виконувати підвезення хачапурі в будь-які райони Києва за мінімальної вартості замовлення всього лише в 250 грн. Крім того, при покупці їжі на суму від 500 грн. її доставка може бути виконана до населених пунктів Київського району, а від 799 грн. — у Стоянку, Ірпінь та Бучу. Вартість доставки становить лише 30 грн.

Скільки часу займає доставка хачапурі?

Кур'єрська служба PESTO FAMILY виконує оперативну доставку хачапурі (як і будь-яких інших страв) у стислі часові рамки, гарантуючи підвезення їжі протягом 60–90 хвилин після надходження замовлення. У разі доставки страв за межі столиці час приїзду кур'єра може бути дещо збільшено, про що обов'язково повідомить оператор.

Яка мінімальна сума замовлення?

Мінімальна сума замовлення для доставки страв по Києву у закладах мережі ресторанів PESTO FAMILY складає лише 250 грн. Крім того, підвезення їжі можливе і за межами столиці (у прилеглі населені пункти) за умови купівлі страв на суму від 500 грн. При замовлені від 799 грн. кур'єр доставить їжу в такі міста, як Стоянка, Буча та Ірпінь.