Швидка доставка чебуреків від Mister Twister

Є їжа, асоціації з якою дуже приємні та яскраві, як і сам її смак. Тільки уявіть себе у неділю на маленькій затишній бабусиній кухні. Поправляючи хустку, вона возиться з тістом: розгортає, наповнює начинкою, акуратно защипує краї. Потім дії переміщуються до каструлі з киплячою олією. Шипіння, ще мить, і на стіл видається перша партія чебуреків. Їх аромат цієї ж секунди розноситься по всій квартирі та захоплює вас. Встояти неможливо. Рука так і тягнеться, щоб відщипнути хоч один маленький золотистий шматочок. Бабуся ловить погляд і не стримує посмішки: «Бери вже, бери, тільки не розбризкуй!». А двічі казати не потрібно. Як же це було чудово! У Києві замовити чебуреки, такі ж соковиті та хрусткі, як у далекому дитинстві, можна у Mister Twister.

Універсальний перекус на будь-який випадок

Зі стовідсотковою ймовірністю сьогодні важко сказати, у культурі якого з народів народилася ця незвичайна страва. За першість борються татари, узбеки, монголи та навіть литовці. У суперечці за істину кожен наводить свої аргументи: одні роблять ставку на форму, інші — на начинку, треті — на походження назви. Щоб розібратися необхідно провести повноцінне кулінарне розслідування. Для нас же головне те, що така універсальна страва існує: смачна, ситна та дуже практична. Швидко вгамувати нею голод можна у будь-якій ситуації:

  • під час дороги;
  • між університетськими парами;
  • на обідній перерві;
  • ніжачись на пляжі у променях сонця.

І що найприємніше: смачну їжу можна не готувати самостійно, а отримати свіжою та гарячою у потрібний час і у зазначеному місці. Доставка чебуреків від Mister Twister здійснюється по всьому Києву. Мінімальна сума — 200 гривень, а це менше вартості двох порцій. Замовити страву з доставкою можна прямо на сайті чи зв'язавшись з оператором.

Уподобання визначають зміст

Вважається, що в оригінальному вигляді чебурек готується з начинкою з баранини. Причому м'ясо повинно бути не перекрученим у фарш, а рівненько нарізаним на дрібні шматочки. Зі зростанням популярності та широким поширенням рецептура страви трансформувалася з урахуванням локальних національних особливостей і переваг. Mister Twister пропонує замовити своїм клієнтам чебуреки додому трьох видів:

  1. З телятиною та бараниною. Варіант, максимально наближений до класичного. Наявність у складі начинки телятини добре доповнить загальний смак, роблячи його ніжним і м'яким.
  2. З сиром і м'ясом. Повне комбо: телятина, баранина та сулугуні. Поєднання прожареного соковитого м'яса, оповитого розплавленим сиром, нікого не залишить байдужим.
  3. З сиром сулугуні. Полегшений, але не менш апетитний варіант. Такий чебурек з доставкою відмінно підійде для тих, кому м'ясний варіант «пиріжка», обсмаженого в олії, здається надто жирним, або для вегетаріанців.

Як бачимо, пропонований асортимент чебуреків з доставкою по Києву здатний задовольнити будь-які смакові переваги. Потрібно лише визначитися, що саме ви хочете замовити, правильно оформити, та їжа дуже скоро прибуде до вашого додому. Насолоджуйтесь гарячими чебуреками та згадуйте щасливі моменти життя, пов'язані з ними.

Чому чебуреки їдять стоячи?

Якщо у пошуковику ввести запит «Як правильно їсти чебурек», перша п'ятірка результатів буде містити слово «стоячи». І це не жарт і не натяк на те, що їжа призначена для швидкого перекусу. Щоб не забруднитися та не пролити смачний сік прожареного м'яса, чебурек потрібно тримати стовпчиком, таким чином весь бульйон збереться у нижньому куточку конверта, і особливо порадує вас останніми шматочками. Врахуйте це, коли отримаєте свої чебуреки додому.

До яких районів Києва доставляєте чебуреки?

Широка мережа ресторанів мережі PESTO FAMILY забезпечує можливість доставки чебуреків (як і більшості інших страв) в будь-які райони Києва, що дозволяє замовити підвезення їжі і додому, і в офіс. Крім того, доставка можлива за межі столиці за умови купівлі страв на суму від 500 грн.

Скільки часу займає доставка чебуреків?

Залежно від завантаженості кухні та адреси підвезення доставка чебуреків із закладів мережі ресторанів PESTO FAMILY складає від 1 до 1,5 години. За умови доставки їжі за межі столиці час приїзду кур'єра може бути дещо збільшено. Однак про це обов'язково повідомить оператор під час формування замовлення. Також замовити чебуреки можна з доставкою на певну дату та точний час.

Яка мінімальна сума замовлення?

Мінімальна сума замовлення в закладах громадського харчування мережі PESTO FAMILY залежить від місця підвезення страв: для Києва — 250 грн.; для населених пунктів Київського району — 500 грн.; для Бучі, Ірпеня, Стоянки — 799 грн. Вартість кур'єрських послуг фіксована і становить лише 30 грн.