Равіолі та різотто: італійський дует під ваше замовлення

Якщо хтось наважиться намалювати гастрономічну карту Землі, то з Італією йому явно доведеться повозитися. Так сильно усміхнені італійці люблять смачну їжу, що подарували світу безліч відомих страв. Не виключено, що сама їхня життєрадісність і спирається на велику кількість смачної національної їжі. Легко перевірити це на собі допоможе доставка равіолі у Києві. Брендову страву італійської кухні з ресторану Vapiano можна замовити у дуеті з не менш популярним представником Середземномор'я — ароматним різотто.

Пельмені на італійський лад

Будучи класичною стравою італійської кухні, равіолі припали до душі багатьом українцям, оскільки по суті є чимось середнім між пастою та пельменями. На батьківщині їх і відносять до окремого виду пасти лише з начинкою.

Готуються середземноморські пельмені із пісного тіста, яке в залежності від регіону заповнюється різною начинкою. Оригінальною вважається версія з наповненням із сиру та овочів. М'ясні та фруктові варіації з'явилися значно пізніше. Ресторан Vapiano пропонує замовити равіолі саме у класичному виконанні. Досвідчені кухарі самостійно готують їх два види:

  • Равіолі Кон Карне (з болоньєзе у вершковому або томатному соусі);

  • Равіолі рікотта е шпиначі (з начинкою з сиру рикоти та шпинату у вершковому або томатному соусі).

Як і вимагають стандарти справжнього ресторану, перед подачею ароматні равіолі обов'язково посипаються зеленою цибулею та сиром «Грана Падано». Правило бездоганно дотримується й у випадку, коли ви вирішите замовити італійську кухню з доставкою додому. Дуже важливо при цьому, що доставка равіолі здійснюється по Києву в терміни, що дозволяють зберегти оптимальну температуру для вживання.

Різотто — середземноморський погляд на рис

І хоча найбільше рису на планеті їдять в Азії, де на кожного мешканця на рік припадає понад 50 кг, найвідоміша страва високої кухні з цього продукту була придумана в Італії. Точно невідомо, кому належить гастрономічний винахід, але, поряд із горезвісною пастою, різотто, що в перекладі означає «дрібний рис», є одним із символів Італії.

Головним секретом страви є послідовність приготування інгредієнтів. Рис, перш ніж потрапити в ароматний бульйон, обов'язково обсмажується на оливковій олії. Це дозволяє йому зберегти свою розсипчастість. Додаються до страв й додаткові інгредієнти: від грибів до морепродуктів. У ресторані Vapiano мешканці Києва та передмістя можуть замовити різотто з доставкою додому 4 видів:

  1. Різотто Гамбретті е Шпиначі (варіація з креветок, шпинату та помідорів чері з насиченим вершковим смаком).

  2. Різотто Е Фунги (поєднання різних грибів, вершків та мускатного горіха).

  3. Різотто Поло Кон Горгонзола (збалансований смак курки, болгарського перцю, вершкового соусу та волоських горіхів).

  4. Різотто Помодоро е Гамбретті (з креветками на білому вині).

Асортимент представлений так, щоб клієнти Vapiano, які вирішили замовити різотто з ресторану, змогли відчути переваги жителів різних регіонів Італії. Адже у кожному з них дотримуються своїх характерних традицій приготування.