Доставка бізнес-ланчів по Києву

Наші будні та свята часом так вимотують, що вже не хочеться замислюватися ще й про готування обідів. Та й не варто, тому що завжди можна замовити на вказану адресу бізнес-ланчі. Сімейний ресторан Pesto Family виконує доставку їжі в Києві. В меню представлені апетитні кулінарні шедеври з ретельно підібраними позиціями. Ми спеціалізуємося на італійській кухні, тому кожен набір включає в себе поживну і смачну страву, батьківщиною якої вважається місцевість, що славиться виноградниками і піцою.

Чому віддають перевагу ланчам

Метушливий робочий графік не залишає можливості спокійно пообідати в кафе. На це просто не вистачає часу. Доставка бізнес-ланчів стане справжнім порятунком. Замовлення привезуть прямо в офіс або іншу установу, що дозволить прийняти трапезу, не відриваючись від робочої метушні.

В набори можуть входити:

  • перше (суп);

  • друге (пене, курка Міланезе та ін.);

  • «Кока-Кола».

Зручні бокси не займають багато місця. Вони виготовлені з якісного безпечного матеріалу, що не шкодить здоров'ю людини. При цьому інгредієнти для приготування їжі якісні і збалансовані. Грамотно продуманий бізнес-ланч дозволить наситити організм корисними речовинами без переїдання.

Однак служби доставки можуть привезти страви не тільки на роботу, але і додому. Замовити ланчі можна тоді, коли не встигаєш приготувати обід або вечерю для родини. Або несподівано приїхали гості і їх потрібно чимось пригощати. Найпростіший спосіб продемонструвати гостинність — замовити бізнес-ланч. Це можна зробити швидко, а за смаковими якостями частування обов'язково сподобаються гостям.

Переваги доставки бізнес-ланчів

Компанія Pesto Family заощадить не тільки дорогоцінний час, але й гроші. Замовити їжу можна як індивідуально, так і для штату співробітників, бізнес-делегацій, ради директорів та ін. При цьому:

  1. Страви привезуть в обумовлений термін. Це дозволить пообідати в перерві між роботою.

  2. Їжа готується виключно зі свіжих продуктів з-під ножа. Тому якість гарантована.

  3. Швидкість оформлення заявки. Оперативна доставка дозволить вчасно пообідати.

  4. Порції мають достатній розмір. Це дасть можливість наїстися дорослій людині.

  5. Присутня спеціальна тара з потрібними приладами. Це зручно і практично.

Різноманітне меню дає можливість підібрати ланч на власний смак. Можна варіювати різними стравами, що дає можливість замовити щось новеньке. При цьому не доведеться самому замислюватися над тим, що приготувати сьогодні і чим нагодувати сім'ю.