У які райони Києва доставляєте гарячі страви?

Служба доставки мережі ресторанів PESTO FAMILY працює в районі метро «Дарниця», «Позняки», «Виноградар», «Теремки», «Мінська», «Лівобережна», «Осокорки». Ми привозимо гарячі страви в будь-який регіон Києва швидко й акуратно. Якщо виникли питання щодо послуги, зв'яжіться з нашими операторами. Вони детально ознайомлять з усіма нюансами.

Скільки часу займає доставка гарячих страв?

Все залежить від того, у який район Києва замовлена доставка. Чим ближче ви знаходитеся від одного з наших ресторанів, тим швидше до вас прибуде кур'єр. У середньому доставка займає не більше ніж 60 хвилин. Точний час можна з'ясувати в операторів у телефонному режимі при оформленні замовлення.

Яка мінімальна сума замовлення?

Мінімальна сума замовлення безпосередньо залежить від того, куди буде здійснюватися доставка. Для Києва вона становить 250 грн. Для Коцюбинського, Бортничів, Вишневого, Гатного, Чабанів, Хотова, Биківні, Пущі-Водиці, Чапаєвки, Білогородки, Чайок, Святопетрівського, Нових Петрівців та Вишгорода – 500 грн. Для Бучі, Ірпеня та Стоянки – 799 грн. Якщо ви перебуваєте в іншому населеному пункті, зателефонуйте оператору. Він детально все роз'яснить.