Свіжі хінкалі додому від Mister Twister

Високо-високо у горах горді горяни щонеділі готували одну дуже незвичайну страву. Вона була схожа на сонце, що зависло над землею та проливає своє проміння на луки, де паслися стада, і сади, в яких дозрівали важкі грона винограду. У цій їжі укладені яскравість світла, сила землі й енергія швидкої річки, а називається вона «хінкалі». І, щоб зрозуміти, де тут межа між правдою та гарними словами, їх варто спробувати. Благо, не потрібно для цього підійматися високо у гори, а достатньо замовити хінкалі у ресторані Mister Twister, який пропонує доставку їжі по Києву.

Пробуємо легенду на смак

Хінкалі називають королем грузинської кухні. Ця страва, що зібрала у собі багатовікові традиції народу, є популярною у всіх регіонах країни. Її приготування може незначно відрізнятися складом начинки, але смак завжди буде бездоганним. Вважається, що спочатку хінкалі робили виключно з дрібно нарізаної баранини. Міські жителі спочатку додали у м'ясо велику кількість зелені, а потім замінили класичний інгредієнт фаршем зі свинини та яловичини. Пізніше з'явилися варіації з сиром, грибами, картоплею та навіть м'ясом раків. Доставка хінкалі від Mister Twister у Києві передбачає вибір з трьох класичних видів начинки:

  • баранини;
  • яловичини;
  • сиру та зелені.

Замовляючи хінкалі додому, можна самому визначитися, скільки їх буде на порцію. Стандартна у Mister Twister — три штуки. Оптимально у цьому випадку замовити асорті, яке складається з шести хінкалі з трьома різними начинками. До речі, за вартістю такий варіант з доставкою є дуже вигідним.

Як правильно їсти хінкалі

Кожна їжа, що володіє національним колоритом, передбачає свою культуру вживання. Нехитрі правила є даниною традиціям, що дозволяє краще відчути смак і самобутність страви. І хінкалі не виняток. Назвемо основні рекомендації. Їх потрібно знати, навіть якщо ви не грузин і вам просто привезуть хінкалі з доставкою додому. Отже, запам'ятовуємо:

  1. Ніяких вилок або ножів. Хінкалі їдять тільки руками. Для зручності беруть за хвостики.
  2. Хвостики зазвичай жорсткіші основного тіста, тому їх не їдять, а залишають на тарілці. До речі, у традиційного хінкалі у хвостик, що символізує сонце, збираються 28 складок: це символ 28 років, за які світило проходить велике коло на небесній сфері.
  3. Вважається непристойним пролити бульйон, який є головною цінністю грузинської страви. Хінкалі потрібно акуратно надкусити, випити весь сік, а потім вже їсти.
  4. Хінкалі не подають холодними: якщо блюдо охололо, його можна підсмажити. Смак від додаткової обробки не зіпсується. Багато хто віддає перевагу замовити у ресторані саме такий спосіб приготування.
  5. З хінкалі не вживають вино, тільки чачу, горілку чи пиво.

Тепер ви не просто знаєте, де з доставкою по Києву замовити соковиті хінкалі, а і як правильно їсти цю страву. Отже, насолоджуючись їжею, можете хоч на мить відчути себе горянином, який стоїть високо у горах і спостерігає, як у темряві розчиняється сонце.