Свіжі хінкалі додому від Mister Twister

Високо-високо у горах горді горяни щонеділі готували одну дуже незвичайну страву. Вона була схожа на сонце, що зависло над землею та проливає своє проміння на луки, де паслися стада, і сади, в яких дозрівали важкі грона винограду. У цій їжі укладені яскравість світла, сила землі й енергія швидкої річки, а називається вона «хінкалі». І, щоб зрозуміти, де тут межа між правдою та гарними словами, їх варто спробувати. Благо, не потрібно для цього підійматися високо у гори, а достатньо замовити хінкалі у ресторані Mister Twister, який пропонує доставку їжі по Києву.

Пробуємо легенду на смак

Хінкалі називають королем грузинської кухні. Ця страва, що зібрала у собі багатовікові традиції народу, є популярною у всіх регіонах країни. Її приготування може незначно відрізнятися складом начинки, але смак завжди буде бездоганним. Вважається, що спочатку хінкалі робили виключно з дрібно нарізаної баранини. Міські жителі спочатку додали у м'ясо велику кількість зелені, а потім замінили класичний інгредієнт фаршем зі свинини та яловичини. Пізніше з'явилися варіації з сиром, грибами, картоплею та навіть м'ясом раків. Доставка хінкалі від Mister Twister у Києві передбачає вибір з трьох класичних видів начинки:

  • баранини;
  • яловичини;
  • сиру та зелені.

Замовляючи хінкалі додому, можна самому визначитися, скільки їх буде на порцію. Стандартна у Mister Twister — три штуки. Оптимально у цьому випадку замовити асорті, яке складається з шести хінкалі з трьома різними начинками. До речі, за вартістю такий варіант з доставкою є дуже вигідним.

Як правильно їсти хінкалі

Кожна їжа, що володіє національним колоритом, передбачає свою культуру вживання. Нехитрі правила є даниною традиціям, що дозволяє краще відчути смак і самобутність страви. І хінкалі не виняток. Назвемо основні рекомендації. Їх потрібно знати, навіть якщо ви не грузин і вам просто привезуть хінкалі з доставкою додому. Отже, запам'ятовуємо:

  1. Ніяких вилок або ножів. Хінкалі їдять тільки руками. Для зручності беруть за хвостики.
  2. Хвостики зазвичай жорсткіші основного тіста, тому їх не їдять, а залишають на тарілці. До речі, у традиційного хінкалі у хвостик, що символізує сонце, збираються 28 складок: це символ 28 років, за які світило проходить велике коло на небесній сфері.
  3. Вважається непристойним пролити бульйон, який є головною цінністю грузинської страви. Хінкалі потрібно акуратно надкусити, випити весь сік, а потім вже їсти.
  4. Хінкалі не подають холодними: якщо блюдо охололо, його можна підсмажити. Смак від додаткової обробки не зіпсується. Багато хто віддає перевагу замовити у ресторані саме такий спосіб приготування.
  5. З хінкалі не вживають вино, тільки чачу, горілку чи пиво.

Тепер ви не просто знаєте, де з доставкою по Києву замовити соковиті хінкалі, а і як правильно їсти цю страву. Отже, насолоджуючись їжею, можете хоч на мить відчути себе горянином, який стоїть високо у горах і спостерігає, як у темряві розчиняється сонце.

У які райони Києва доставляєте хінкалі?

Служба доставки PESTO FAMILY оперативно доставляє замовлення у Святошинський, Дарницький, Голосіївський, Оболонський, Шевченківський, Дніпровський, Подільський, Печерський і Солом'янський райони Києва. Наші ресторани розташовані поблизу метро «Позняки», «Теремки», «Мінська», «Житомирська», «Лівобережна», «Майдан Незалежності», «Осокорки», «Лук'янівська», «Іподром», «Дарниця», «Почайна», а також у ТЦ «Блокбастер» і «Аркадія». Можливість доставки за межі Києва уточнюйте в оператора.

Скільки часу займає доставка хінкалі?

Ми працюємо максимально швидко! Доставка на найближчий час по Києву займає в середньому 60 хвилин, у віддалені райони міста – 90 хвилин. Якщо клієнт замовляє блюдо з нашого меню на конкретний час і дату, то його привозять у вказані терміни. Час доставки за межі Києва потрібно уточнювати в оператора при замовленні.

Яка мінімальна сума замовлення?

Все залежить від того, куди буде здійснюватися доставка. Мінімальна сума замовлення для Києва становить 250 гривень, для Коцюбинського, Бортничів, Вишневого, Гатного, Чабанів, Хотова, Биківні, Пущі-Водиці, Чапаєвки, Білогородки, Святопетрівського, Нових Петрівців, Вишгорода – 500 гривень, для Стоянки, Бучі та Ірпеня – 799 грн.